Specification
| Current Rating | 12V / .07A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
Grote® Three-Stud Metri-Pack® 12V Stop Tail Turn Light, Dual Connector, Red/Clear (53762)
$58.50
Grote® SuperNova® 2" LED Clearance Marker Light – Amber Lens (47113)
$12.50
$13.48
1 in stock
| Current Rating | 12V / .07A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8.5 × 8.5 cm |
| Bin Location | 00035315 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | G1093 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.