| Diameter | 6 mm (0.236″) |
|---|---|
| Wrench Size | 10 mm (0.393″) |
| Length | 70 mm (2.756″) |
| Material | Stainless Steel |
6mm Diameter, 12mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C6.12)
$0.26
10mm Diameter, 40mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C10.40)
$0.95
6mm Diameter, 70mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C6.70)
$0.37
13 in stock
Only 13 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.3 × 1 × 1 cm |
| Bin Location | 00058043 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C6.70 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.