| Item Length | 98.8 mm (3.89″) |
|---|---|
| Hose Size | 31.75 mm (1.25″) |
| Male Rigid | 31.75 mm (1.25″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 1-1/4″ Hose x 1-1/4″ Male 37° Rigid, Z-Series Crimp Hose Fitting (20Z-520)
$58.16
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 6 cm |
| Bin Location | 00097063 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 20Z-520 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.