| Item Length | 45.2 mm (1.78″) |
|---|---|
| Hose Size | 6.35 mm (0.25″) |
| Male Rigid | 6.35 mm (0.25″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 1/4″ Hose Size x 1/4″ FOR-SEAL ORS Male Rigid, Z-Series Crimp Hose Fitting (04Z-E64)
$22.61
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.6 × 2.2 × 2.2 cm |
| Bin Location | 00097071 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 04Z-E64 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.